Giriş Kurumsal 17.10.2021

Kurumsal

$9,20 TL
10,68 TL

İşletmemiz 1987 yılında küçük bir işletme olarak Mehmet ve Bülent Ercan tarafından kuruldu.
Kısa süre içinde CAN KAVAFİYE AYAKKABI markası ile sektörde isminden bahsettirmeyi başardı.
Mehmet ve Bülent Ercan uzun yıllar emek verdikleri ayakkabı üretiminden gelen bilgi ve tecrübelerinden kısa sürede büyüyen işletmemiz, Gedikpaşa Çarşılı Han 'da faaliyetini sürdürmektedir. İşletmemiz 1987 yılında Mehmet ve Bülent Kardeşler olarak, şirketleşme ve kurumsallaşma sürecinde yeni bir adım atmıştır.

ERCAN ORTEPETİ adı altında üretim yapan işletmemiz, kalite ve estetiği öne çıkaran yenilikçi bir anlayışla, yurtiçi ve yurtdışındaki bayi satış noktaları ile, sürekli yeni pazarları hedeflemektedir. Kullandığımız malzemeler, ürünlerimizin müşteri nezdinde bizi mükemmel temsil etmesi için özenle seçilmektedir. Ayakkabıda kaliteyi ve estetiği bir arada sunmak için bilgi ve emeğimizi mükemmele ulaşmak için birleştiriyoruz.
Ayakkabı üretiminde sağlığa uygun malzeme kullanılmasının ön planda tutulduğu Ercan Ayakkabı tasarımları üzerinde büyük emekler sarf edilmekte, tasarlanan ayakkabıların şıklığının yanında rahat olmasına da büyük özen gösterilmektedir.
Hedefimiz, günümüze kadar yüksek kalitesi, rahatlığı ve şıklığı ile elde etmiş olduğumuz güçlü imajımızı koruyarak, Türkiye ayakkabı sektöründe, modanın ve şıklığın temsilcisi olmaya devam etmektir.

Modern ve yenilikçi tasarımları, genç ve dinamik insan gücü ile daima daha ileriyi hedefliyoruz.